http://uupload.ir/files/9eaf_head.z.jpg وبگاه خبری زواره نیوز مفتخر است با بروز ترین اخبار روز زواره ، ایران و جهان میزبان شما عزیزان در دنیای اخبار سایبری باشد
صفحه نخست ... پروفایل مدیریت ... عناوین آخرین مطالب ... آرشیو مطالب

برنامه‌ریزی برای زیرساخت‌های صنعتی مورد بی‌مهری قرار گرفته است 

خبرگزاری فارس: برنامه‌ریزی برای زیرساخت‌های صنعتی مورد بی‌مهری قرار گرفته است

سیدمصطفی طباطبایی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره ارزیابی خود ارسال تولید ملی اظهار داشت: اگر زیرساخت‌های صنعتی در طرح هدفمند کردن یارانه‌ها مورد توجه بیشتری قرار گرفته و به بخش تولید توجه بیشتری می‌شد به طور یقین نتیجه طرح هدفمند کردن یارانه‌ها درخشان‌تر از اکنون بود.

وی افزود: از دیدگاه من رهبر معظم انقلاب با درایت ویژه خود سال جدید را به این نام نام‌گذاری کردند و به این معناست که کشور در سال‌های گذشته در این راستا موفق نبوده است.

نماینده مردم اردستان در مجلس در ادامه بیان داشت: هم و غم تمام مسئولان در سال جدید باید به تولید ملی، کار و سرمایه‌گذاری ایرانی اختصاص یابد بدون اینکه به کشورهای دیگر چشم امید داشته باشیم، در آن صورت است که می‌توان اقتصاد کشور را از وضع موجود رهایی بخشیده و تقویت کرد.

وی تصریح کرد: نام‌گذاری این سال با دقت بسیار صورت گرفته است و تنها یک شعار زیبا نیست، بلکه طرحی ناب است که تمام آحاد جامعه باید به تحقق آن در سال جاری کمک کنند.

طباطبایی‌نژاد ادامه داد: تاکنون از سوی دولت وام و تسهیلات مناسبی به تولیدکنندگان ارائه نشده و جنس‌های نامناسب وارداتی به ویژه واردات چینی نیز به آنها ضربه زده است.

وی تأکید کرد: تنها با تولید اجناس ایرانی و فرهنگ‌سازی مناسب در راستای خرید آنها توسط مشتریان است که می‌توان به نتیجه رسید که این کار نیاز به برنامه‌ریزی‌های چندساله دارد.

نماینده مردم اردستان در مجلس اضافه کرد: با وضعیت کنونی نمی‌توانیم به اهداف اقتصادی چشم‌انداز 20 ساله دست پیدا کنیم مگر اینکه تلاش همه‌جانبه‌ای در این راه انجام دهیم

 

[ادامه مطلب ...]

تاریخ انتشار :  جمعه ۱۸ فروردین۱۳۹۱ساعت 18:5 | توسط : علی دهقانان زواره   | 

 

تبلیغات

http://uupload.ir/files/w1oj_04578696303861183072.gif

http://uupload.ir/files/p198_83313032387312684809.gif

http://uupload.ir/files/ubya_98899514547849600056.jpg

Shia Upload .::. شیعه آپلود

Shia Upload .::. شیعه آپلود Shia Upload .::. شیعه آپلود Shia Upload .::. شیعه آپلود Shia Upload .::. شیعه آپلود

تازه ترین خبرهای سیاسی 

ورزش 

استخدام  

حوادث 

روزنامه و مجلات 

ایران و جهان 

اخبار روز :

قشم آنلاینقشم آنلاین