X
تبلیغات
زواره نيوز - برنامه‌ریزی برای زیرساخت‌های صنعتی مورد بی‌مهری قرار گرفته است
 
 
برنامه‌ریزی برای زیرساخت‌های صنعتی مورد بی‌مهری قرار گرفته است
|

خبرگزاری فارس: برنامه‌ریزی برای زیرساخت‌های صنعتی مورد بی‌مهری قرار گرفته است

سیدمصطفی طباطبایی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره ارزیابی خود ارسال تولید ملی اظهار داشت: اگر زیرساخت‌های صنعتی در طرح هدفمند کردن یارانه‌ها مورد توجه بیشتری قرار گرفته و به بخش تولید توجه بیشتری می‌شد به طور یقین نتیجه طرح هدفمند کردن یارانه‌ها درخشان‌تر از اکنون بود.

وی افزود: از دیدگاه من رهبر معظم انقلاب با درایت ویژه خود سال جدید را به این نام نام‌گذاری کردند و به این معناست که کشور در سال‌های گذشته در این راستا موفق نبوده است.

نماینده مردم اردستان در مجلس در ادامه بیان داشت: هم و غم تمام مسئولان در سال جدید باید به تولید ملی، کار و سرمایه‌گذاری ایرانی اختصاص یابد بدون اینکه به کشورهای دیگر چشم امید داشته باشیم، در آن صورت است که می‌توان اقتصاد کشور را از وضع موجود رهایی بخشیده و تقویت کرد.

وی تصریح کرد: نام‌گذاری این سال با دقت بسیار صورت گرفته است و تنها یک شعار زیبا نیست، بلکه طرحی ناب است که تمام آحاد جامعه باید به تحقق آن در سال جاری کمک کنند.

طباطبایی‌نژاد ادامه داد: تاکنون از سوی دولت وام و تسهیلات مناسبی به تولیدکنندگان ارائه نشده و جنس‌های نامناسب وارداتی به ویژه واردات چینی نیز به آنها ضربه زده است.

وی تأکید کرد: تنها با تولید اجناس ایرانی و فرهنگ‌سازی مناسب در راستای خرید آنها توسط مشتریان است که می‌توان به نتیجه رسید که این کار نیاز به برنامه‌ریزی‌های چندساله دارد.

نماینده مردم اردستان در مجلس اضافه کرد: با وضعیت کنونی نمی‌توانیم به اهداف اقتصادی چشم‌انداز 20 ساله دست پیدا کنیم مگر اینکه تلاش همه‌جانبه‌ای در این راه انجام دهیم:: موضوعات مرتبط: اخبارشهرستان
نویسنده : علی دهقانان زواره
تاریخ : جمعه 18 فروردین1391
زمان : 18:5
:: اطلاعیه
:: جمع آوری بیش از ۱۶۰۰ میلیون ریال صدقه در شهرستان اردستان
:: برگزاری مراسم اعتکاف در ۷ نقطه شهرستان اردستان
:: محور اصفهان -اردستان از پر تخلف ترین محورها در فروردین ماه
:: اطلاعیه
:: انسداد مسير انارك به زواره
:: دعوت به همکاری
:: موالیدفروردین ماه زواره
:: اخبارکوتاه از زواره
:: برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره
:: اخباركوتاه
:: مشکلات جاده زواره مهاباد
:: 35توصيه براي کاهش مصرف بنزين
:: ششمین همایش ادبی کوثر ولایت در شهرستان اردستان برگزار شد
:: دوشنبه ها دومثل – 75